VİRADENTA DİŞ POLİKLİNİĞİ

ViraDenta Diş Kliniğine Hoş Geldiniz

Vira Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin ilk adımı olan ViraDenta, kurumunun tüm insan odaklı ve etik değerlerini yansıtarak, ağız ve diş bakımı konusunda ileri teknolojiye dayalı, hastalarının konfor ve sağlık takibine önem veren, kolay ulaşılabilir, nitelikli sağlık hizmetleri sunmak amacıyla kuruldu.

Ağız ve diş sağlığı, genel sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Bu bilinçle yola çıkan Vira Denta, hastalarına en kaliteli ve güvenilir ağız ve diş sağlığı hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. Vira Denta, Vira Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin öncü adımı olarak, ağız ve diş bakımında yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkmıştır.

About us - About us - about us -
ÖZETLE;

Diş hekimliğinde modern tıbbi ekipman ve teknolojik devamlılık...

ViraDenta, insan odaklı yaklaşımı ve etik değerleriyle tanınan bir kuruluştur. Her bir hastasına bireysel ve özenli bir yaklaşım benimseyen ViraDenta, hastalarının memnuniyetini ve sağlığını her zaman ön planda tutar. Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla, hastalarının güvenini kazanmayı ve sağlık hizmetlerinde en üst düzeyde kaliteyi sağlamayı amaçlar.

Kurulduğu günden itibaren ViraDenta, ileri teknolojiye dayalı tedavi yöntemleri ve modern ekipmanlarıyla öne çıkmıştır. Hastalarına en güncel ve etkili tedavileri sunarak ağız ve diş sağlığını korumayı ve geliştirmeyi hedefleyerek sadece ağız ve diş sağlığını değil, aynı zamanda toplumun genel sağlık bilincini artırmayı ve herkesin sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmasını sağlamayı da misyon edinmiştir.

Dental randevu almak, sorularınız ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Hemen Ulaşın